Tabulka velikostí

Pro lepší odhad:

XS/S - dívky, chlapci, ženy

M/L - ženy, muži 

Počítejte s cca 3 cm delším náramkem, než je Váš obvod zápěstí. (Kvůli tloušťce náramku se paracord náramek musí zvětšit, aby vás neškrtil. Vnitřní obvod náramku se shoduje s obvodem Vašeho zápěstí.)

Např.: Jsem muž a naměřil jsem si obvod zápěstí 19cm. Mohu se tedy vybrat velikost M nebo L. Protože nechci, aby mi náramek „létal“ po ruce, vyberu padnoucí možnost – tedy velikost M. Pokud by mi ale ruka často natékala a chtěl bych náramek raději volnější, vybral bych si velikost L.

Např.: Jsem žena a naměřila jsem si obvod zápěstí cca 16,5cm. Vhodnou velikostí pro mne bude velikost XS.

Jak se rozhodnout pro správný rozměr paracord náramku?

Je nutné si změřit obvod zápěstí pomocí krejčovského metru nebo kousku provázku/papíru, kterým pak změříte velikost na pravítku. Poté si v tabulce velikostí vyberte svůj naměřený parametr.

Snažíme se, aby vnitřní rozměr náramku odpovídal rozměru vašeho zápěstí.

Měření zápěstí 

Nevíte si rady? Nevadí.

Objednejte si paracord náramek a do poznámky uveďte svůj obvod zápěstí. My za Vás vybereme správnou velikost. Velikost lze také konzultovat s našimi pracovníky pomocí zákaznického chatu v pravém dolním rohu.

Dále pokud objednáváte pro děti a není zde požadovaná velikost, stačí napsat do poznámky při objednávání. 

Vybral/a jste špatnou velikost?

Nevadí, co nejdříve nás kontaktujte na info@mujparacord.cz a dohodneme se na výměně za jinou velikost, sponu nebo model náramku. Nepoškozené a nenošené náramky "skladem" lze bez problémů vyměnit do 14dnů od koupě. Po včasné dohodě lze lhůtu i přiměřeně prodloužit. U náramků vyrobených "na míru" zákazníkovy bohužel výměna možná není.